Jakie warunki trzeba spełnić?

Serwis pozycznadowod.pl umożliwia błyskawiczne wnioskowanie o pożyczkę na dowód bez formalności. Aby zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pożyczki, należy spełnić poniższe warunki:

  1. Wiek: 18 – 75 lat
  2. Posiadać PESEL
  3. Posiadać ważny dowód osobisty
  4. Stałe zamieszkanie i zameldowanie w Polsce
  5. Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

Ile czeka się na przelew?

Pożyczkę na dowód można dostać nawet w 15 minut od momentu zaakceptowania wniosku. Jednak wszystko zależy od banku oraz sesji księgowań. Po pozytywnej akceptacji, pożyczkodawca wysyła pieniądze na wskazane we wniosku konto bankowe. Wiele osób dostaję gotówkę nawet tego samego dnia, jednak w niektórych sytuacjach trzeba czekać nawet kilka dni.

Pożyczka na raty w pozycznadowod.pl

Jeśli mamy chwilowe problemy finansowe lub potrzebujemy gotówki na pilne wydatki, z pomocą przyjdzie pozycznadowod.pl. Pożyczka do 60 0000 zł jest dostępna bez wychodzenia z domu, praktycznie dla każdego. Nawet dla osób posiadających negatywne wpisy w bazach. Wystarczy wypełnić wniosek na naszej stronie i czekać na decyzję.

Ile kosztuje pożyczka?

Po wypełnieniu wniosku nasz system przedstawia pożyczkodawców, którzy są chętni pożyczyć pieniądze. Każda firma ma własne RRSO dlatego przed stateczna decyzją należy zapoznać się z kosztami całego finansowania. W razie jakichkolwiek pytań można zadzwonić lub wypełnić formularz kontaktowy. Warto pamiętać, że każde pożyczanie wiąże się z ryzykiem wpadnięcia w spiralę zadłużenia, z której bardzo ciężko wyjść.

Wybierz kwotę
Okres spłaty