Pożyczka pozabankowa na dłużej niż miesiąc

Szybka pożyczka tzw. chwilówka dla jednych jest świetnym rozwiązaniem, dla innych jej spłata w kolejnym miesiącu okazuje się wielką trudnością. Dlatego w takim wypadku warto sięgnąć do innych ofert firm pożyczkowych, a dokładnie do pożyczek z wydłużoną spłatą nawet do 4 miesięcy. Sprawdź, co warto o takich pożyczkach wiedzieć i które to są.

 

Pożyczka pozabankowa na 3 miesiące

 

Tego rodzaju pożyczki charakteryzują się szerokim zainteresowaniem. To oczywiście zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie w spłacie dla na przykład pożyczonych 1500 zł lub więcej. Taki właśnie wybór oferują nam: Zaplo, Provident, Wonga, Pani Pożyczka oraz Hapi Pożyczki. Spłata wymagana jest tu w trzech ratach. Tak samo sprawa wygląda w przypadku pożyczek pozabankowych na okres 60 dni, gdzie po pierwszych 30 musimy spłacić połowę pożyczki.

 

Pożyczka pozabankowa na 4 miesiące

 

Feniko to firma pożyczkowa, które umożliwia swoim klientom jeszcze dłuższy okres spłaty. To aż 4 miesiące, czyli cztery doskonale lekkie raty. Feniko to jeszcze inne udogodnienia, a mianowicie możliwość pożyczenia pieniędzy przez osoby już od 18 roku życia.

 

O bezpieczeństwie pożyczania

 

Pożyczając pieniądze w firmach pożyczkowych, musimy mieć pewność, że są one wiarygodne. Na naszym rynku finansowym pojawia się coraz to więcej tego rodzaju podmiotów, co oznacza, że są nowe, a nowe należy dokładnie sprawdzić. Możemy to zrobić kontaktując się ze Związkiem Firm Pożyczkowych lub sprawdzając firmę na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

2 myśli na temat “Pożyczka pozabankowa na dłużej niż miesiąc

Dodaj komentarz